• +381 15 306 110
  • +381 15 335 110 --
  • +381 15 335110 +381 15 306110

> St.George Ski and Spa - Bansko, Bugarska

  • 8 dana, 7 noci
  • već od 159€

Opis Destinacije

Bansko ima preko 70 km staza opremljenih brojnim topovima za veštački sneg. Sezona skijanja traje od polovine decembra do sredine aprila, a snežni pokrivač dostiže srednju visinu od 143 cm. Skijalište se prostire od 960m-2600 m n.v. Skijalište čine dve oblasti: Čalin Valog (1.100-1.600 m) i Šiligarnika (1.700-2.600 m), od grada udaljene oko 10 km. Sa gradom ih povezuje moderna gondola koja, za 20 minuta vožnje, skijaše dovodi do srca skijališta. Najčuvenija je ski staza Tomba, crne kategorije sa dužinom od preko 2,5 km, a nezaboravan događaj predstavlja neprekidan spust u dužini od 16 km od vrha Todorka do početne stanice gondole.



Organizator putovanja: Turistička agencija sa Licencom OTP 11/2019. Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja organizatora putovanja.

Datum14.12.21.12.28.12.04.01.11.01.18.01.25.01.01.02.08.02.15.02.22.02.29.02.07.03.14.03.
Br. noći77777777777777
Eco soba 2+1169195349225209209209235235235179169169169
Soba 2+1175205359235215215215239239239185175175175
Eco studio 2+1179215365239225225225249249249189179179179
Studio 2+1189219369245229229229255255255199189189189
Eco app 2+2195225379255239239239265265265205195195195
App 2+2205235385265245245245269269269215205205205
Eco app 4+2179215349245225225225249249249189179179179
App 4+2189219365249235235235259259259199189189189
App 6+2185215345245225225225255255255195185185185
odrasla osoba PLP O P U S T 40 % – u apartmanu
I dete 2-13.99 PLP O P U S T 50 %
II dete 2-13.99 PLP O P U S T 70 %
dete 2-13.99 u SLP O P U S T 40 % – u sobi i studiju *** plaća punu cenu iz tabele u app
dva deteta od 2 do 13.99 u SL u pratnji jedne odrasle osobe plaćaju jednu cenu
deca do 1.99B E S P L A T N O
Cene u sobi su izražene u evrima po osobi na bazi POLUPANSIONA

Doplata za boravišnu taksu iznosi 1 € dnevno po osobi, obavezno plaćanje u agenciji (deca do 2 godine starosti su oslobođena plaćanja boravišne takse).
Obavezna doplata za novogodišnju večeru 70 eur odrasli, 40 eur deca 2-11,99 godina.

Legenda:

std – studio
app – apartman
PL – pomoćni ležaj
SL – standardni ležaj
Eco – Economy (smeštajna jedinica nešto slabijeg kvaliteta od standardne)

CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
- Smeštaj u hotelu/app po izboru;
- Navedeni broj noćenja na bazi izabrane usluge;
- Usluge predstavnika agencije (inopartnera) i organizaciju putovanja.

CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
- Boravišnu taksu 1 eur dnevno po osobi, obavezno plaćanje u agenciji (deca do 2 godine starosti su oslobođena plaćanja boravišne takse);
- Ski pass;
- Prevoz;
- Međunarodno putno zdravstveno osiguranje - za skijaše preporučujemo doplatu za ski rizik.
Lokacija: Hotel St. George Bansko je lociran u novom delu ski centra i ima odličan položaj u odnosu na gondolu (500 metara). Hotel ima odličnu ponudu dodatnih sadržaja (veoma dobar spa centar i bazen).

Smeštaj: Hotel raspolaže sa 160 smeštajnih jedinica: dvokrevetne sobe, studiji, apartmani sa jednom, dve i tri spavaće sobe.

Dvokrevetna soba (2): SAT TV, telefon, internet, mini bar, kada, tuš-kabina, fen za kosu, bade mantil, papuče, balkon.
Studio (2+1): SAT TV, telefon, internet, kuhinja, kauč na razvlačenje, mini bar, kada, tuš-kabina, fen za kosu, bade mantil, papuče, balkon.
Jednosobni apartman za 2-4 osobe (2+2): SAT TV, telefon, internet, kuhinja, dnevna soba, sofa na razvlačenje, spavaća soba, mini bar, kada, tuš-kabina, fen za kosu, bade mantil, papuče, balkon.
Dvosobni apartman za 4-6 osoba (4+2): SAT TV, telefon, internet, kuhinja, dnevnu sobu, sofu na razvlačenje, dve spavaće sobe, dva kupatila, mini bar, kada, tuš-kabina, fen za kosu, bade mantil, papuče, balkon.
Sadržaj hotela: recepcija, lobi, dvospratni, lobi bar, restoran, zatvoreni bazen, pool bar, SPA centar, fitnes centar, đakuzi, skijašnica, internet sopa, prodavnice, perionica, igraonica za decu, servis za čuvanje dece, veštačko jezero.

Besplatne usluge: korišćenje zatvorenog bazena, parnog kupatila, saune i aroma saune, đakuzija, relax zone, dečije igraonice, internet, skijašnica, prevoz do gondole.

Ishrana: Polupansion (doručak i večera – samoposluživanje).
AUTOBUSKI PREVOZ (aranžman je rađen na bazi od minimum 40 putnika):
Autobuski prevoz na relaciji Beograd - Bansko - Beograd visokopodnim autobusima turističke klase (audio, video, klima);

POLAZAK AUTOBUSA IZ BEOGRADA JE DAN RANIJE U ODNOSU NA DATUM IZ TABELE
GradNOVI SAD (minimum 4 plative osobe)BEOGRADNIŠ
Okvirno vreme i mesto polaska19:00 h21:00 h00:00 Parking kod hipermarketa DIS, Duvanište
Cena povratne karte655040
Cena karte u jednom pravcu453025
Povratak autobusa iz Banskog je poslednjeg dana boravka. Sakupljanje putnika je ispred hotela u unapred dogovoreno vreme

NAPOMENE ZA PREVOZ:
Prtljag: Putnici  u prtljažnik mogu uneti  maksimum 2 torbe srednje veličine po putniku. Ova napomena je stavljena kako bismo izbegli  neprijatne situacije koje se dešavaju kada pojedini putnici ponesu previše prtljaga i time ograničavaju komfor ostalih putnika u autobusu.

Sedište u autobusu:  Ukoliko stranke žele da sede na tačno određenom sedištu u autobusu, doplata je 1.000 din po sedistu. Prilikom rezervacije prevoza obavezno je naglasiti da li stranke žele određeno sedište u autobusu. 

PROGRAM PUTOVANJA:

Prvi dan: Polazak je DAN RANIJE U ODNOSU NA TERMIN IZ TABELE CENOVNIKA u 21:00 h, iz Beograda sa unapred dogovorenog mesta, a iz Niša sa parkinga kod hipermarketa “DIS”. Dolazak u hotel ili apartman u prepodnevnim časovima. Ulazak u sobe posle 14:00h po lokalnom vremenu.

Drugi dan - poslednji dan: Boravak na bazi uplaćenih usluga.

Poslednji dan: Doručak za goste koji imaju uplaćenu uslugu BB, HB ili AI, napuštanje hotela ili apartmana do 11:00 h. Polazak za Srbiju autobusom u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (o tačnom vremenu polaska za Srbiju putnici će biti obavešteni od strane vodiča ili predstavnika). Dolazak u kasnim večernjim satima.

***U pojedinim smenama moguce je da će polazak biti pomeren ranije/kasnije kako bi se izbeglo putovanje tokom praznika i proslava.
SKI PAKETIOdrasliDeca od 7 do 11,99 godina
3d.4d.5d.6d.9d.13d.3d.4d.5d.6d.9d.13d.
SKI PAKET 1SKI PASS + najam skija i štapova116155182€197€289€379€67€90€108€118€168€226
SKI PAKET 2SKI PASS + najam skija, štapova i cipela (kompletne opreme)13217621022733242882110125137200246
SKI PAKET 3SKI PASS + ski škola u grupi (4 sata dnevno) + ski žurka13418021625236748487115144154209288
SKI PAKET 4SKI PASS + ski škola u grupi (2 sata dnevno) + ski žurka130173174210313407
SKI PAKET 5SKI PASS + najam skija, štapova i cipela + ski škola u grupi (4 sata dnevno)138184229266380500100132145159227307
SKI PAKET 6SKI PASS + najam snowboard-a131175204221325425
SKI PAKET 7SKI PASS + najam snowboard-a i čizama166202253274395530
SKI PAKET 8SKI PASS + ski škola za snowboard u grupi (3 dana po 2 sata) + ski žurka161186209222298366
SKI PAKET 9SKI PASS + najam snowboard-a i čizama + snowboard škola (3 dana po 2 sata)196246277290395521

NAPOMENA za ski pakete:
- Sve rezervacije za ski pakete moraju se izvršiti pismeno. Za ski pakete je neophodno prijaviti se ili poslati najavu i izvršiti uplatu, najkasnije 14 dana pre početka aranžmana. Prlikom rezervacije ski pass-a neophodno je da stranke u agenciji uplate depozit u iznosu od 400 din za karticu ski pass-a. Stranke mogu povratiti depozit u iznosu od 5 leva kada vrate karticu ski pass-a na automatu u glavnoj zgradi gondole nakon isteka ski pass-a.

- Način plaćanja ski  paketa:  30 % prilikom rezervacije,  ostatak od 70 % najkasnije 14 dana pre početka korišćenja ski  paketa.  Ukoliko se kompletan ski paket ne uplati do krajnjeg roka, smatra se da je klijent odustao od istog.
USLOVI I NAČIN PLAĆANJA:

- Gotovinsko plaćanje - 40% prilikom rezervacije, ostatak 15 dana pre početka aranžmana;
- Kreditne kartice : Visa, Dina, Master Card, Maestro (isti uslovi kao gotovina);
- Odloženo čekovima građana: 40% prilikom rezervacije, ostatak u jednakim mesečnim ratama najkasnije do 31. marta 2019. godine;

SS